Переваги ефективного кінцевого використання енергії споживачами та порад щодо підвищення енергоефективності при споживанні електроенергії

Енергоефективність — поняття використовується для опису сукупності заходів для використання енергозберігаючої техніки, модернізація електростанцій та економії електроенергії в цілому.

Зазвичай енергоефективність пов’язана з економією забезбечення житлових та промислових об’єктів. Також у цей термін можна включити людський фактор, зміна графіку або місце розташування робочих місць. Підвищення енергоефективності означає зменшення вартості енергії, модернізація мереж та систем, покращення екологічної проблеми.

Ефективне використання добутих, не відновлювальних, ресурсів зменшить їх видобування та забруднення довколишнього середовища.

Питання енергоефективності проблема теперішнього, не майбутнього.

Державне агентство енергоефективності та енергозбереження регулює питання енергоефективності в Україні (http://saee.gov.ua/).

Порядок для повідомлення щодо загрози небезпеці електробезпеки.

Саме він встановлює чіткі послідовні дії для звернення про дані щодо гроз електробезпеки. Такий порядок був встановлений для швидкої акції керівництва, передавання даних щодо місцезнаходження події, яка оже загрожувати людям, тваринам, обладнанню, що постачає лектроенкргію, або ймовірних аварій.

І. Всім працівникам та свідкам загрози електробезпеки необхідно слідувати наступному алгоритму дій:

Швидко донести дані про ймовірну загрозу.

Працівники надають інформацію керівникові, якому вони підпорядковуються на підприємстві. У іншому випадку, це може бути – інша уповноважена особа.

Самі клієнти-споживачі подають звернення у центр споживчого обслуговування ТОВ “БІОТЕК ГРУП УКРАЇНА”

Порядок дій: При виникненні подій, що можуть нести загрозу електробезпеці, перш за все необхідно дотримуватись безпечної відстані від епіцентру подій. Якщо ми можемо спостерігати замикання чи, наприклад, пошкодженням дротів деревом, 8 метрів – буде безпечною відстанню. Наступним кроком буде – сповіщення про загрозу всіх людей,які є поблизу, не дозволяючи підходити ближче до даного місця людям та тваринам. Потім треба сповістити про випадок керівника, якщо ви являєтесь дпрацюючим працівником підприємства, якщо клієнтом – то у центр споживчого обслуговування   ТОВ “БІОТЕК ГРУП УКРАЇНА” за телефоном: +38 (068) 498-04-20

 ІІ. Керівники всієї компанії  при одержання інформації щодо подій, які є загрозою електробезпеці, повинні діяти відповідно до такого порядку дій:

 Терміново отримані дані передаються  у вищі інстанції. При пожежі,  повідомити  РЕМ, відділ цивільного захисту та пожежної безпеки, РЕМ, ОДС, центр  обслуговування клієнтів ТОВ “БІОТЕК ГРУП УКРАЇНА” за телефоном: +38 (068) 498-04-20

Порядок дій: Вище керівництво дає оцінку ситуації та визначає отримані наслідки на даний момент. Окрім цього, вони відповідають організування,  при потребі, та забезпечити домедичну допомогу та вибрати варіанти дій, які не допустили би повторення таких небезпечних подій та інших загроз електронебезпеки.